TORSTAIN AIKATAULU


Maljasalmi-Outokumpu-Viuruniemi


7:40 LÄHTÖ
VIURUNIEMENTIE 18
8:00 SHELL ULLA
8:20 MALJASALMENTIE 33
8:30 MALJASALMENTIE 40
8:40 MALJASALMENTIE 64
8:50 JUHOLANTIE 2
9:10 JUHOLANTIE-RANTATIE TH
9:15 RANTATIE 16
9:20 MALJASALMENTIE 94 AITTA
9:30 MALSASALMENTI 73 Ikonen
9:50 MINERAALINTIE 40
10:00 KUOPIONTIE-HÄRKÖNEVANTIE
10:20 RATAKATU
10:40 KLASUNKUJA TH
10:55 TYÖMIEHENKATU
11:10 MÄNNIKKÖKATU
11:45 KUILUKATU
12:30 VIURU