TORSTAIN AIKATAULU

 

8:30 LÄHTÖ

9:20 HEINÄVEDENTIE Matin th

9:30 TURPEENSALMI 1377

9:40 KARVILANNIEMEN TH

9:50 NÄÄTÄNMAANTIE 147

10:00 NÄÄTÄNMAANTIE 231 rivitalot

10:10 NÄÄTÄNMAANTIE Vanha kauppa

10:15 HIETANIEMENTIE 22 SORRI

10:20 TORVENHARJUNTIE Maatila

10:30 NÄÄTÄNMAANTIE-TAIPALEENTIE TH Liisa

10:35 NÄÄTÄNMAANTIE-HAAPAMÄENTIE TH

10:40 NÄÄTÄNMAANTIE VANHA KAUPPA

10:55 SEO

11:25 PALOKIN HAUTAUSMAA

11:30 LAUKANSALO

11:45 VASARASALONTIE TH KÄÄNTÖPAIKKA

12:15 LUOSTARINTIE 2796

12:35 RUOHOPELLON TH

12:50 SAAHKARINTIE 962

13:10 MUSTINLAHDENTIE 581 MUSTINLAHTI

13:15 MUSTINLAHDENTIE SIRKKA

13:20 PARTIOMAJA TH KP

13:25 KORTESUO TH

13:35 KATTILALAHTI TH

13:45 PYYSÄNTIE RUOTSALAINEN

14:10 UKONLAHDENTIE 520

14:20 KOHISEVAN TH

14:30 HUPELIN RISTEYS

14:40 LEVÄLAHDENTIE-NURKKALAN TH KP

14:45 LEVÄLAHDENTIE 487

14:55 UKONLAHDENTIE 878

15:05 UKONLAHDENTIE 698 PILKKO

15:10 UKONLAHDENTIE 534

15:15 KÄRÄNGÄN TH

15:20 MIKKOLAN TH

 

16:10 VALAMO

17:00 KOTONA