TORSTAIN AIKATAULU

 

TORSTAI 7. Helmikuuta 2019 lähtien

Maljasalmi-Outokumpu-Viuruniemi-Kaatamo-Viuruniemi

8:00 LÄHTÖ
VIURUNIEMENTIE 18

8:20 SHELL ULLA

8:50 MALJASALMENTIE 40

8:55 MALJASALMENTIE 64

9:00 JUHOLANTIE 2

9:10 JUHOLANTIE-RANTATIE TH

9:25 RANTATIE 16

9:40 MALJASALMENTIE 94 AITTA

9:45 MALSASALMENTI 73 Ikonen

9:55 MINERAALINTIE 40

10:20 VARISLAHDENTIE 17 Antti

10:40 MULTIKANKAANTIE 34C Sirkka

10:50 KUOPIONTIE-HÄRKÖNEVANTIE

11:10 RATAKATU

11:20 KLASUNKUJA TH

11:30 TYÖMIEHENKATU

11:50 MÄNNIKKÖKATU

12:10 KUILUKATU

12:40 VIURU

14:00 KAATAMONTIE 34 Taimi

14:20 KOIKKALANLAHTI TH

14:35 KAATAMO-RISTIN TH

15:10 PÖYTÄLAHDENTIE JUNNINEN

15:30 KOTONA