TORSTAIN AIKATAULU


TORSTAI Maljasalmi-Outokumpu-Viuruniemi


7:35 LÄHTÖ
7:55 MALJASALMENTIE 33 OJA
8:00 MALJASALMENTIE 36
8:10 MALJASALMENTIE 39
8:25 MALJASALMENTIE 62
8:35 JUHOLANTIE 2
8:50 JUHOLANTIE-RANTATIE TH
9:05 RANTATIE 16 Marjatila
9:25 MALJASALMENTIE 73 Mikko
9:40 MINERAALINTIE 40
10:00 KUOPIONTIE-HÄRKÖNEVANTIE TH
10:20 RATAKATU
10:50 MÄNNIKKÖKATU
11:15 KUILUKATU
11:25 HOJO HOJO MATKAT
12:00 VIURU