TIISTAIN AIKATAULU                                     

TIISTAI 4. Kesäkuuta 2019 alkaen

Näätämaa-Karvio-Palokki-Kosula-Mustinlahti-Hupeli-Valamo

8:10 LÄHTÖ - VIURUNIEMI
9:10 HEINÄVEDENTIE Matin th
9:25 TURPEENSALMI 1377
9:30 KARVILANNIEMEN TH
9:45 NÄÄTÄNMAANTIE 147
10:00 NÄÄTÄNMAANTIE 231 rivitalot
10:15 NÄÄTÄNMAANTIE Vanha kauppa
10:25 HIETANIEMENTIE 22 SORRI
10:30 TORVENHARJUNTIE Maatila
10:35 NÄÄTÄNMAANTIE - TAIPALEENTIE TH
10:45 LANTERINNIEMENTIE
10:45 NÄÄTÄNMAANTIE - HAAPAMÄENTIE TH
11:10 KYPÄRÄJÄRVI
11:20 HUOLTOASEMA SEO
11:40 PALOKIN HAUTAUSMAA
11:55 LINTULAN LUOSTARI
12:05 LAUKANSALO
12:20 LUOSTARINTIE 2796
12:30 RUOHOPELLON TH
12:40 SAAHKARINTIE 962
12:50 MUSTINLAHDENTIE 581 MUSTINLAHTI
13:00 MUSTINLAHDENTIE SIRKKA
13:15 PARTIOMAJA TH KP
13:30 KORTESUO TH
13:40 HEVONIEMENT TH
13:50 KATTILALAHTI TH
14:00 PYYSÄN TH POSTILAATIKOT
14:10 PYYSÄNTIE RUOTSALAINEN
14:20 KOHISEVAN TH
14:40 HUPELIN TIENHAARA
14:50 UKONLAHDENTIE 878
15:00 UKONLAHDENTIE 698 PILKKO
15:10 UKONLAHDENTIE 534
15:20 KÄRÄNGÄN TH - Soita
15:20 MIKKOLAN TH - Soita
15:50–16:10 VALAMO
16:40 KORPIVAARAN TH
17:00 KOTONA - VIURUNIEMI