TIISTAIN AIKATAULU


TIISTAI 13.9.2022 alkaen

Valamo-Palokki-Kosula-Mustinlahti-Hupeli

 

 

7:40 LÄHTÖ

7:45 PÖYTÄLAHDENTIE JUNNINEN

8:20 VALAMO

9:10 PALOKIN HAUTAUSMAA

9:40 VASARASALON TH. KÄÄNTÖPAIKKA

10:00 LUOSTARINTIE 2764

10:20 RUOHOPELLON TH

10:40 NIINIMÄKI TH

10:50 SAAHKARINTIE 962

11:00 MUSTINLAHDENTIE 581 MUSTINLAHTI

11:05 MUSTINLAHDENTIE SIRKKA

11:10 PARTIOMAJA TH

11:20 RÄSÄSEN PIHA

11:50 KORTESUO TH

11:55 HEVONNIEMEN TH

12:10 KATTILALAHTI TH

12:15 PYYSÄN TH. POSTILAATIKOT

12:25 PYYSÄNTIE RUOTSALAINEN

12:50 SASSUKKA

13:00 KOHISEVAN TH

13:05 HUPELIN RISTEYS

13:10 NURKKALANTH KÄÄNTÖPAIKKA

13:25 LEVÄLAHDENTIE 487

13:40 UKONLAHDENTIE 878

13:50 UKONLAHDENTIE PILKKO

13:55 UKONLAHDENTIE 534

14:00 KÄRÄNGÄN TH

14:10 LAUKANSALO ERÄMAJAN TH

14:50 KORPIVAARAN TH

15:00 KOTONA