TIISTAIN AIKATAULU                                     

                                                          
TIISTAI 

17.9.2019 alkaen 

Palokki-Kosula-Mustinlahti-Hupeli-Valamo


11:40

PALOKIN HAUTAUSMAA

 

12:05 LAUKANSALO

 

12:20 LUOSTARINTIE 2796

 

12:30 RUOHOPELLON TH

 

12:40  SAAHKARINTIE 962

 

12:50 MUSTINLAHDENTIE 581 MUSTINLAHTI

 

13:00 MUSTINLAHDENTIE SIRKKA

 

13:15 PARTIOMAJA TH KP

 

13:30 KORTESUO TH

 

13:40 HEVONIEMENT TH

 

13:50 KATTILALAHTI TH

 

14:00 PYYSÄN TH POSTILAATIKOT

 

14:10 PYYSÄNTIE RUOTSALAINEN

 

14:20 KOHISEVAN TH

 

14:40 HUPELIN TIENHAARA

 

14:50 UKONLAHDENTIE 878

 

15:00 UKONLAHDENTIE 698 PILKKO

 

15:00 UKONLAHDENTIE 534

 

15:10 KÄRÄNGÄN TH - Soita

 

15:10 MIKKOLAN TH - Soita

 

15:50–16:10 VALAMO

 

16:40 KORPIVAARAN TH

 

17:00 KOTONA - VIURUNIEMI