TIISTAIN AIKATAULU


TIISTAI 25.1.2022 alkaen

Valamo-Palokki-Kosula-Mustinlahti-Hupeli
7:45 LÄHTÖ
7:50 PÖYTÄLAHDENTIE JUNNINEN
8:20-8:45 VALAMO
9:20 PALOKIN HAUTAUSMAA
9:30 LUOSTARINTIE-RANTAKOSULANTIE TH.
9:45 LUOSTARINTIE 2796 INKA
9:55 LUOSTARINTIE 2764
10:10 RUOHOPELLON TH
10:20 NIINIMÄKI TH
10:40 SAAHKARINTIE 962
10:50 MUSTINLAHDENTIE 581 MUSTINLAHTI
11:55 MUSTINLAHDENTIE SIRKKA
11:00 PARTIOMAJA TH
11:10 RÄSÄSEN PIHA
11:30 KORTESUO TH
11:30 HEVONNIEMEN TH
11:45 KATTILALAHTI TH
12:00 PYYSÄNTIE RUOTSALAINEN
12:25 SASSUKKA
12:45 HUPELIN RISTEYS
12:55 NURKKALANTH KÄÄNTÖPAIKKA
13:00 LEVÄLAHDENTIE 487
13:15 UKONLAHDENTIE 878
13:25 UKONLAHDENTIE PILKKO
13:35 UKONLAHDENTIE 534
13:40 KÄRÄNGÄN TH SOITA
13:45 UKONLAHDENTIE 103
13:50 LAUKANSALO ERÄMAJAN TH
14:30 KORPIVAARAN TH
14:35 KOTONA