PERJANTAIN AIKATAULU

Maljasalmi-Outokumpu-Viuruniemi-Kaatamo-Viuruniemi

 

8:30 LÄHTÖ

 

VIURUNIEMENTIE 18

 

8:45 SHELL ULLA

 

9:00 MALJASALMENTIE 40

 

9:15 MALJASALMENTIE 64

 

9:25 JUHOLANTIE 2

 

9:35 JUHOLANTIE-RANTATIE TH

 

9:50 RANTATIE 16

 

10:00 MALJASALMENTIE 94 AITTA

 

10:15 MALSASALMENTI 73 Ikonen

 

10:20 MINERAALINTIE 40

 

10:45 VARISLAHDENTIE 17 Antti

 

11:00 MULTIKANKAANTIE 34C Sirkka

 

11:30 KUOPIONTIE-HÄRKÖNEVANTIE

 

11:45 RATAKATU

 

12:10 KLASUNKUJA TH

 

12:20 TYÖMIEHENKATU

 

12:45 MÄNNIKKÖKATU

 

13:00 KUILUKATU

 

13:30 VIURU

 

14:20 KAATAMONTIE 34 Taimi

 

14:40 KOIKKALANLAHTI TH

 

14:50 KAATAMO-RISTIN TH

 

15:15 PÖYTÄLAHDENTIE JUNNINEN

 

15:30 KOTONA