PERJANTAIN AIKATAULU

PERJANTAI 3.9.2021 alkaen
Valamo-Palokki-Kosula-Mustinlahti-Hupeli
8:00 LÄHTÖ
8:05 PÖYTÄLAHDENTIE JUNNINEN
8:35-9:00 VALAMO
9:20 PALOKIN HAUTAUSMAA
9:45 VASARASALON TH. KÄÄNTÖPAIKKA
10:00 LUOSTARINTIE 2840
10:00 LUOSTARINTIE 2796 INKA
10:10 LUOSTARINTIE 2764
10:25 RUOHOPELLON TH
10:40 NIINIMÄKI TH
10:50 SAAHKARINTIE 962
11:00 MUSTINLAHDENTIE 581 MUSTINLAHTI
11:05 MUSTINLAHDENTIE SIRKKA
11:10 PARTIOMAJA TH
11:20 RÄSÄSEN PIHA
11:50 KORTESUO TH
11:55 HEVONNIEMEN TH
12:05 KATTILALAHTI TH
12:10 PYYSÄN TH. POSTILAATIKOT
12:25 PYYSÄNTIE RUOTSALAINEN
12:50 SASSUKKA
13:00 KOHISEVAN TH
13:05 HUPELIN RISTEYS
13:15 NURKKALANTH KÄÄNTÖPAIKKA
13:25 LEVÄLAHDENTIE 487
13:35 UKONLAHDENTIE 878
13:45 UKONLAHDENTIE PILKKO
13:50 UKONLAHDENTIE 534
13:50 KÄRÄNGÄN TH
14:00 LAUKANSALO ERÄMAJAN TH
14:20 KARVIO TANKKAUS
14:50 KORPIVAARAN TH
15:00 KOTONA