MAANANTAIN AIKATAULU

 

Viuruniemi-Maljasalmi-Kuusjärvi-OKUn kaupunki-Viuruniemi

 

8:00 LÄHTÖ

 

VIURUNIEMENTIE 18

 

8:30 SHELL ULLA

 

8:50 MALJASALMENTIE 40

 

8:55 MALJASALMENTIE 64

 

9:10 JUHOLANTIE 2

 

9:25 RANTATIE 16

 

9:40 MALJASALMENTIE 94 AITTA

 

9:50 MALJASALMENTIE 73

 

10:00 MINERAALINTIE 40

 

10:10 KUOPIONTIE-HÄRKÖNEVAN TH

 

10:35 KLASUNKUJA TH

 

10:45 TYÖMIEHENKATU

 

11:15 MÄNNIKKÖKATU

 

12:00 VIURU