MAANANTAIN AIKATAULU

 MAANANTAI 4. Helmikuuta 2019 alkaen

Viuruniemi-Maljasalmi-Kuusjärvi-OKUn kaupunki-Viuruniemi


8:20 LÄHTÖ
VIURUNIEMENTIE 18
8:30 SHELL ULLA
8:55 MALJASALMENTIE 40
9:00 MALJASALMENTIE 64
9:10 JUHOLANTIE 2
9:25 RANTATIE 16
9:40 MALJASALMENTIE 94 AITTA
9:45 MALJASALMENTIE 73
9:55 MINERAALINTIE 40
10:00 KUOPIONTIE-HÄRKÖNEVAN TH
10:20 KLASUNKUJA TH
10:35 TYÖMIEHENKATU
11:00 MÄNNIKKÖKATU
12:00 VIURU