LAUANTAIN AIKATAULU  

 

LAUANTAI alkaen 19.10.2019

Heinävesi-Malkkila-Säynetkoski-Pyylinsaari-Ihamaniemi-Pölläkkä

7:50 LÄHTÖ

8:20 JUUTILAINEN

8:40 HANNOLA VIHTARI

9:00 VIHTARIN RIVITALO Veera

9:25 HEINÄVEDENTIE 53 Teemu

9:40 LAAKSOTIE 1 OLLI

9:50 LAAKSOTIE II

10:20 MALKKILANTIE 76

10:30 MALKKILANTIE 100

10:35 MALKKILANTIE 123

10:50 MALKKILANTIE 144 PIHAAN

11:15 MALKKILANTIE 155 TERTTU

11:25 SÄYNETKOSKENTIE 56

11:35 SÄYNETKOSKENTIE Ent.kauppa

11:40 SÄYNETKOSKENTIE 5 HEMI

11:50 VAALUVIRTA

12:00 PYYLINTIE 60

12:15 PYYLINTIE 80 Maitolaituri

12:25 HALKOKAARRE TH

12:35 AITTOLAHTI TH

12:45 HYVÄSALMI P-ALUE

12:55 HAKONIEMI TH

13:00 ITÄRANTA Metsästysmaja

13:10 PESOSEN PIHA

13:45 MUSTANIEMI TH

13:55 IHAMANIEMENTIE 336

14:05 IHAMANIEMENTIE 264

14:10 PUSULANMUTKA

14:30 MUHAMÄEN TH ---SOITA AIKA

PÖLLÄKKÄ------SOITA AIKA

KALLIOPERÄ---SOITA AIKA