LAUANTAIN AIKATAULU     

LAUANTAI 4.12.2021 alkaen Lammu-Vihtari-Heinävesi-Viljolahti-
Säynetkoski-Pyylinsalmi-Ihamaniemi-Enonkoski-Ahola-Muholankylä-Simala-Muhamäki-
Pölläkkä

7:30 LÄHTÖ
8:00 JUUTILAINEN
8:20 VIHTARI-PIRTEÄ PÄSSI
8:30 ENT VIHTARIN KAUPPA
8:45 PIIROOLAN KYLÄ
9:00 KERMA
Teemu
9:15 HEINÄVESI-KIOSKIN KOHTA OLLI
9:30 MALKKILANTIE 76
9:40 MALKKILANTIE 123
9:50 MALKKILANTIE 144 PIHAAN
10:10 SÄYNETKOSKENTIE 56
10:15 SÄYNETKOSKENTIE Ent. kauppa
VAALUVIRTA---soita 040-5163325
10:30 PYYLINTIE 60
10:40 PYYLINTIE 80 Maitolaituri
10:50 HALKOKAARRE TH
11:00 PYYLINTIE 120 Aittolahti
11:15 HYVÄSALMI P-ALUE
11:30 HAKONIEMI TH
11:40 ITÄRANTA Metsästysmaja
11:45 PESOSEN PIHA
12:10 MUSTANIEMI TH
12:15 IHAMANIEMENTIE 336
12:20 IHAMANIEMENTIE 264
12:35 HANHIVIRRAN LOSSI
12:45 SIMANIN KULMA-HANHIVIRTA TH
12:55 ENONKOSKI keskusta
13:15 TAKKAJÄRVEN TH
13:25 VAAHTERAMÄEN TH
13:35 MUHOLA I
13:45 MUHOLA II
13:50 KELKKAMÄEN TH KÄÄNTÖPAIKKA
14:00 KELTAINEN TALO
14:15 AHOLAN ENT.KAUPPA
14:25 KATI TURUSEN TH
14:40 RIIKKILÄN TH
14:45 HERNEMÄEN TH
15:00 VUORIKOSKEN TH
15:15 VUORIKOSKENTIE 197
15:30 VUORIKOSKENTIE 305 KÄÄNTÖPAIKKA
15:45 ALAPIHA TH
16:00 HANHIVIRRAN LOSSI
16:20 MUHAMÄKI (soita 040 5163325 Matti)
16:35 PÖLLÄKKÄ
16:40 PILPANKANAVA TH
17:20 KORPIVAARAN TH SOITA