LAUANTAIN AIKATAULU  

 

Vihtari,Heinävesi,Malkkila,Viljolahti,Oravi,Enonkoski,Hanhivirta,
Ihamanniemi,Pyylinsaari,Pusulanmutka,Pölläkkä,Vihtari, Viuruniemi


7:50 LÄHTÖ
8:10 JUUTILAINEN
8:30 HANNOLA VIHTARI
8:50 ENT VIHTARIN KAUPPA
9:15 HEINÄVEDENTIE
53
9:30 LAAKSOTIE 1 OLLI
9:40 LAAKSOTIE II
10:00 MALKKILANTIE 76
10:20 MALKKILANTIE 123
10:40 SÄYNETKOSKENTIE 56
10:45 MALKKILANTIE 144 PIHAAN
10:55 MALKKILANTIE 155 TERTTU
11:10 VILJOLAHDENTIE 2200
11:10 KITUKALLIO TH
11:20 VILJOLAHTI TOUKOLA KYLÄTALO
11:40 TAPPUVIRRAN LOSSI Viljolahden puoli
11:50 TAPPUVIRRAN LOSSI Oravin puoli
12:15 AHVENSALMEN KOULU
12:50 ORAVIN VENERANTA/kauppa I
13:20 MEIJERIN TH ORAVI II
14:10 ENONKOSKI KAFE-KIOSKI TH
14:30 HANHIVIRRAN LOSSI
15:00 ITÄRANTA METSÄSTYSMAJAN TH
15:40 PESOSEN PIHA
16:00 MUSTANIEMI TH
16:10 IHAMANIEMENTIE 336
16:20 IHAMANIEMENTIE 264
16:30 PUSULANMUTKA
16:55 MUHAMÄEN TH
KALLIOPERÄ TH TARVITTAESSA SOITA AIKA
17:40 KORPIVAARAN TH
18:00 VIURU