LAUANTAIN AIKATAULU    

LAUANTAI 28.8.2021 alkaen Lammu-Vihtari-Heinävesi-Viljolahti-
Säynetkoski-Pyylinsalmi-Ihamaniemi-Enonkoski-Ahola-Muholankylä-Simala-Muhamäki-
Pölläkkä

8:00 LÄHTÖ
8:20 SARVIKUMMUNTIE 60
8:35 JUUTILAINEN
8:55 VIHTARI-PIRTEÄ PÄSSI
9:00 ENT VIHTARIN KAUPPA
9:30 KERMA
Teemu
9:45 HEINÄVESI-KIOSKIN KOHTA OLLI
10:10 MALKKILANTIE 76
10:20 MALKKILANTIE 123
10:30 MALKKILANTIE 144 PIHAAN
10:50 SÄYNETKOSKENTIE 56
11:00 SÄYNETKOSKENTIE Ent. kauppa
VAALUVIRTA---soita 040-5163325
11:20 PYYLINTIE 60
11:20 PYYLINTIE 80 Maitolaituri
11:35 HALKOKAARRE TH
11:45 PYYLINTIE 120 Aittolahti
12:00 HYVÄSALMI P-ALUE
12:20 HAKONIEMI TH
12:30 ITÄRANTA Metsästysmaja
12:30 PESOSEN PIHA
12:50 MUSTANIEMI TH
12:55 IHAMANIEMENTIE 336
13:00 IHAMANIEMENTIE 264
13:20 HANHIVIRRAN LOSSI
13:30 SIMANIN KULMA-HANHIVIRTA TH
13:40 ENONKOSKI keskusta
13:50 TAKKAJÄRVEN TH
14:05 VAAHTERAMÄEN TH
14:20 MUHOLA I
14:30 MUHOLA II
14:40 KELKKAMÄEN TH KÄÄNTÖPAIKKA
14:50 KELTAINEN TALO
15;00 AHOLAN ENT.KAUPPA
15:15 KATI TURUSEN TH
15:30 RIIKKILÄN TH
15:35 HERNEMÄEN TH
15:50 VUORIKOSKEN TH
16:00 VUORIKOSKENTIE 197
16:25 VUORIKOSKENTIE 305 KÄÄNTÖPAIKKA
17:00 HANHIVIRRAN LOSSI
17:20 MUHAMÄKI (soita 040 5163325 Matti)
17:40 PÖLLÄKKÄ
17:50 PILPANKANAVA TH
18:20 KORPIVAARAN TH
VIURU