LAUANTAIN AIKATAULU     

LAUANTAI 10.9.2022 alkaen Lammu-Vihtari-Heinävesi-Viljolahti-Säynetkoski-Pyylinsalmi-Ihamaniemi-Enonkoski-Ahola-Simala-Vuorikoskentie-Muhamäki-Pölläkkä

 

8:00 LÄHTÖ

8:30 JUUTILAINEN

8:45 VIHTARI-PIRTEÄ PÄSSI

8:55 VIHTARIN RIVITALO-linja-autopysäkki

9:00 KARVISEN TH

9:10 PIIROOLAN KYLÄ

9:25 KERMA soita 0405163325 9:35 HEINÄVESI-KIOSKIN KOHTA OLLI

9:50 MALKKILANTIE 76

10:15 MALKKILANTIE 123

10:30 MALKKILANTIE 144 PIHAAN

10:40 SÄYNETKOSKENTIE 56

10:50 SÄYNETKOSKENTIE Ent. kauppa

11:10 VAALUNIEMENTIE TH

11:25 PYYLINTIE 80 Maitolaituri

11:30 HALKOKAARRE TH

11:45 PYYLINTIE 120 Aittolahti

12.00 HYVÄSALMI P-ALUE

12:15 HAKONIEMI TH

12:30 ITÄRANTA Metsästysmaja

12:40 PESOSEN PIHA

13:10 MUSTANIEMI TH

13:20 IHAMANIEMENTIE 264

13:40 HANHIVIRRAN LOSSI

14:00 SIMANIN KULMA-HANHIVIRTA TH

14:10 ENONKOSKI keskusta

14:30 TAKKAJÄRVEN TH

14:40 MIILUMKANKAAN TH

15:10 MUHOLANTIE 545 Ent kauppa

15:20 KATI TURUSEN TH

15:30 HERNEMÄKI I

15:40 HERNEMÄKI II

16:00 VUORIKOSKENTIE 19

16:10 VUORIKOSKENTIE 305

16:20 VUORIKOSKENTIE 613 -----1.10.-22 alkaen kääntyy pois 16:30

16:30 MUSTOLANMÄKI :

16:40 KISSAMÄKI :

16:50 LAMMENRANTA 725 : Päättyy 24.9. Tule Vuorikoskentielle

17:00 NIEMELÄNTH :

17:15 MANSIKKAMÄKI :

17:30 MUHOLANMÄKI TH :

HANHIVIRRAN LOSSI SOITA MATILLE 040-5163325 SOPIAKSESI AJAN

PUSULAN MUTKA SOITA

MUHAMÄKI SOITA

PÖLLÄKKÄ SOITA

PILPANKANAVA TH SOITA

KORPIVAARAN TH SOITA

VIURU-KOTONA