LAUANTAIN AIKATAULU  

 
LAUANTAI 2. Helmikuuta 2019 alkaen


Vihtari, Heinävesi, Malkkila, Viljolahti, Oravi, Enonkoski, Hanhivirta, Ihamanniemi, Pyylinsaari,
Pusulanmutka, Pölläkkä, Vihtari, Viuruniemi


Pakkaspäivänä yli 20 asteen pakkasella, kysy onko auto ajossa!

7:50 LÄHTÖ 
8:15 JUUTILAINEN 
8:35 HANNOLA VIHTARI 
9:00 ENT VIHTARIN KAUPPA 
9:20 HEINÄVEDENTIE 53 Kerma 
9:35 LAAKSOTIE 1 OLLI 
9:40 LAAKSOTIE II 
10:10 MALKKILANTIE 76 
10:20 MALKKILANTIE 123 
10:35 SÄYNETKOSKENTIE 56 
10:50 MALKKILANTIE 144 PIHAAN 
11:10 MALKKILANTIE 155 TERTTU 
11:20 VILJOLAHDENTIE 2200 
11:30 KITUKALLIO TH 
11:40 VILJOLAHTI TOUKOLA KYLÄTALO
12:10 TAPPUVIRRAN LOSSI Viljolahden puoli
12:20 TAPPUVIRRAN LOSSI Oravin puoli
12:30 AHVENSALMEN KOULU
13:00 ORAVIN VENERANTA/kauppa I
13:20 MEIJERIN TH ORAVI II
14:10 ENONKOSKI KAFE-KIOSKI TH
14:30 HANHIVIRRAN LOSSI – Soita
15:15 PYYLINTIE 60 KOPONEN
15:25 PYYLINTIE 80 MAITOLAITURI
15:35 HALKOKAARRE TH
15:45 HYVÄSALMI P-ALUE
15:50 HEPOMÄKI TH
15:55 HAMANIEMENTIE 1374
16:00 HAKONIEMI TH
16:10 ITÄRANTA METSÄSTYSMAJA
16:20 PESOSEN PIHA
16:40 MUSTANIEMI TH
17:00 IHAMANIEMENTIE 336
17:05 IHAMANIEMENTIE 264
17:15 PUSULANMUTKA
17:30 MUHAMÄEN TH – Soita
 KALLIOPERÄ TH – Soita 0405163325
18:30 KORPIVAARAN TH
18:45 VIURU