LAUANTAIN AIKATAULU  

 
LAUANTAI 24. Elokuuta 2019 alkaen

Vihtari – Heinävesi – Viljolahti – Säynetkoski – Pyylinsalmi – Ihamaniemi -Pölläkkä

8:10 LÄHTÖ
8:30 JUUTILAINEN
8:45 HANNOLA VIHTARI
9:05 ENT VIHTARIN KAUPPA
9:20 MÖKKIKYLÄ
9:30 KERMANKOSKI
9:35 HEINÄVEDENTIE 53
9:40 LAAKSOTIE 1 Olli
9:40 LAAKSOTIE 2
10:20 MALKKILANTIE 76
10:30 MALKKILANTIE 100
10:40 MALKKILANTIE 123
10:50 MALKKILANTIE 144 PIHAAN
11:15 MALKKILANTIE 155 TERTTU
11:30 VILJOLAHDENTIE 2200
11:45 KITUKALLIO TH
12:00 VILJOLAHTI TOUKOLA KYLÄTALO
12:20 EROLANSAAREN TH
12:25 TAPPUVIRRAN LOSSI
12:30 TAPPUVIRRAN ENT.KAUPPA TH
13:20 SÄYNETKOSKENTIE 56
13:25 SÄYNETKOSKENTIE Ent. kauppa
13:30 SÄYNETKOSKENTIE 5 HEMI
13:40 VAALUVIRTA
13:40 PYYLINTIE 10 KESÄLLÄ
13:50 PYYLINTIE 60
14:10 PYYLINTIE 80 MAITOLAITURI
14:20 HALKOKAARRE TH
14:30 HIEKKASALMEN TH
14:35 PYYLINTIE 119
14:35 PYYLINTIE 121
14:40 PYYLINTIE 127
14:50 HYVÄSALON YKSITYISTIE Maitokoppi - KESÄ
14:55 HYVÄSALMI P-ALUE
15:00 HEPOMÄKI TH
15:00 IHAMANIEMENTIE 1374
15:10 HAKONIEMI TH
15:15 ITÄRANTA – METSÄSTYSMAJA
15:20 MAAMIESSEURANTALO
15:30 PESOSEN PIHA
16:00 MUSTANIEMI TH
16:10 IHAMANIEMENTIE 336
16:15 IHAMANIEMENTIE 264
16:25 PUSULANMUTKA
16:45 MUHAMÄKI TH
17:05 KIVIJÄRVI TH
17:10 KALLIOPERÄ TH
17:50 KORPIVAARAN TH