LAUANTAIN AIKATAULU     

LAUANTAI 7.5.2022 alkaen Lammu-Vihtari-Heinävesi-Viljolahti-Säynetkoski-Pyylinsalmi-Ihamaniemi-Enonkoski-Ahola-Simala-Vuorikoskentie-Muhamäki-Pölläkkä

7:40 LÄHTÖ

8:10 JUUTILAINEN

8:35 VIHTARI-PIRTEÄ PÄSSI

8:45 VIHTARIN RIVITALO-linja-autopysäkki

8:55 KARVISEN TH

9:10 PIIROOLAN KYLÄ

9:25 KERMA soita 0405163325 9:40 HEINÄVESI-KIOSKIN KOHTA OLLI

10:00 MALKKILANTIE 76

10:15 MALKKILANTIE 123

10:30 MALKKILANTIE 144 PIHAAN

10:40 SÄYNETKOSKENTIE 56

10:50 SÄYNETKOSKENTIE Ent. kauppa

11:10 VAALUNIEMENTIE TH

11:30 PYYLINTIE 80 Maitolaituri

11:40 HALKOKAARRE TH

11:50 PYYLINTIE 120 Aittolahti

12.10 HYVÄSALMI P-ALUE

12:25 HAKONIEMI TH

12:35 ITÄRANTA Metsästysmaja

12:40 PESOSEN PIHA

13:10 MUSTANIEMI TH

13:20 IHAMANIEMENTIE 264

13:40 HANHIVIRRAN LOSSI

13:50 SIMANIN KULMA-HANHIVIRTA TH

14:10 ENONKOSKI keskusta

14:45 TAKKAJÄRVEN TH

14:50 MIILUMKANKAAN TH

15:10 MUHOLANTIE 545 Ent kauppa

15:25 KATI TURUSEN TH

15:45 HERNEMÄKI I

15:55 HERNEMÄKI II

16:10 VUORIKOSKENTIE 19

16:10 VUORIKOSKENTIE 305

16:15 VUORIKOSKENTIE 426

16:20 VUORIKOSKENTIE 613 MYLLY

16:30 MUSTOLANMÄKI

16:40 KISSAMÄKI

16:55 LAMMENRANTA 725

17:00 NIEMELÄNTH

17:20 AHORANNAN TH

17:30 MANSIKKAMÄKI

17:50 MUHOLANMÄKI TH

HANHIVIRRAN LOSSI

18:40 MUHAMÄKI (soita 040 5163325 Matti)

18:50 PÖLLÄKKÄ

19:00 PILPANKANAVA TH

19:40 KORPIVAARAN TH SOITA

VIURU-KOTONA