LAUANTAIN AIKATAULU  

 
LAUANTAI 1. Kesäkuuta 2019 alkaen

Vihtari – Heinävesi – Viljolahti – Säynetkoski – Pyylinsalmi – Ihamaniemi -Pölläkkä

8:10 LÄHTÖ
8:30 JUUTILAINEN
8:45 HANNOLA VIHTARI
9:05 ENT VIHTARIN KAUPPA
9:20 MÖKKIKYLÄ
9:30 KERMANKOSKI
9:35 HEINÄVEDENTIE 53
9:40 LAAKSOTIE 1 Olli
9:40 LAAKSOTIE 2
10:20 MALKKILANTIE 76
10:30 MALKKILANTIE 100
10:40 MALKKILANTIE 123
10:50 MALKKILANTIE 144 PIHAAN
11:10 MALKKILANTIE 155 TERTTU
11:25 VILJOLAHDENTIE 2200
11:35 KITUKALLIO TH
12:00 VILJOLAHTI TOUKOLA KYLÄTALO
12:20 EROLANSAAREN TH
12:25 TAPPUVIRRAN LOSSI
12:30 TAPPUVIRRAN ENT.KAUPPA TH
13:20 SÄYNETKOSKENTIE 56
13:25 SÄYNETKOSKENTIE Ent. kauppa
13:30 SÄYNETKOSKENTIE 5 HEMI
13:40 VAALUVIRTA
13:40 PYYLINTIE 10 KESÄLLÄ
13:50 PYYLINTIE 60
14:10 PYYLINTIE 80 MAITOLAITURI
14:30 HALKOKAARRE TH
14:40 HIEKKASALMEN TH
14:50 PYYLINTIE 119
14:50 PYYLINTIE 121
15:00 PYYLINTIE 127
15:10 HYVÄSALON YKSITYISTIE Maitokoppi - KESÄ
15:20 HYVÄSALMI P-ALUE
15:30 HEPOMÄKI TH
15:30 IHAMANIEMENTIE 1374
15:45 HAKONIEMI TH
15:55 ITÄRANTA – METSÄSTYSMAJA
16:00 MAAMIESSEURANTALO
16:20 PESOSEN PIHA
16:40 MUSTANIEMI TH
16:50 IHAMANIEMENTIE 336
17:00 IHAMANIEMENTIE 264
17:10 PUSULANMUTKA
17:30 MUHAMÄKI TH
17:50 KIVIJÄRVI TH
18:00 KALLIOPERÄ TH
18:45 KORPIVAARAN TH
19:00 VIURUNIEMI