KESKIVIIKON AIKATAULU

 26. Kesäkuuta 2019 alkaen

Outokumpu-Vihtari-Pölläkkä-Hanvirta/lossi-Enonkoski-Karhilantie-Juvola-Oravi-Mutala-Ahvensalmi/koulu-Tappuvirta/lossi-Pyylinsaari-Ihamaniemi

8:00 Viuruniemi
8:40 Vihtari – Pirteä Pässi th
8:55 Vihtari Rivitalo
9:15 Metsästysmajan th Pölläkkä
9:30 Muhamäki th
9:50 Hanhivirta lossi
10:00 Simaninkulma – Hanhijärvi th
10:15 Karhilantie 115
10:25 Karhilantie 265 Maitolaituri
10:30 Makarasalon th
10:40 Vaahteramäen th
10:45 Miilunkankaan th
11:00 Aholan vanha kauppa
11:10 Muholan kylätalo
11:20 Juvola (338)
11:30 Harjulahden th
11:45 Oravi – Meijerin ranta th
12:00 Laivalaituri
12:10 Oravi Hotellin th
12:45 Multalan postilaatikot (37)
13:00 Siirolan – Rönkön th
13:15 Ahvensalmen koulu
13:25 Kytövirran th
13:45 Tappuvirran lossi – Viljolahden puoli
14:00 Viljolahti Toukola
14:30 Säynetkoski ent. kauppa
Soita Vaaluvirta
14:55 Pyyli maitolaituri
15:15 Halkokaarre
15:30 Aittolahti th
15:40 Hyväsalo maitokoppi
15:45 Hyväsalmi P-alue
16:00 Hakoniemi th
16:10 Itäranta
16:20 Maamies Seurantalo
16:30 Pesosen piha
17:00 Mustaniemi th
17:10 Ihamaniementie 264
17:20 Pusulanmutka
17:35 Muhamäki
17:50 Kivijärvi Pölläkkä