KESKIVIIKON AIKATAULU

28. Elokuuta 2019 alkaen

Pölläkkä-Hanvirta/lossi-Enonkoski-Karhilantie-Juvola-Oravi-Mutala-Ahvensalmi/koulu-Tappuvirta/lossi-Pyylinsaari-Ihamaniemi

8:00 Viuruniemi
8:40 Vihtari – Pirteä Pässi th
8:55 Vihtari Rivitalo
9:15 Metsästysmajan th Pölläkkä
9:30 Muhamäki th
9:50 Hanhivirta lossi
10:20 Oravi keskusta
10:30 Makarasalon th
10:40 Vaahteramäem th
10:50 Aholan vanha kauppa
11:10 Muholan kylätalo
11:20 Juvola (338)
11:40 Harjulahden th
11:50 Oravi – Meijerin ranta th
12:00 Laivalaituri
12:30 Oravi Hotellin th
12:50 Multalan postilaatikot (37)
13:15 Siirolan th
13:30 Ahvensalmen koulu
13:40 Kytövirran th
14:00 Tappuvirran lossi – Viljolahden puoli
14:15 Viljolahti Toukola
14:45 Säynetkoski ent. kauppa
15:10 Pyyli maitolaituri
15:20 Halkokaarre
15:30 Aittolahti th
15:40 Hyväsalo maitokoppi
15:45 Hyväsalmi P-alue
16:00 Hakoniemi th
16:05 Itäranta
16:20 Pesosen piha
16:45 Mustaniemi th
16:55 Ihamaniementie 264
17:00 Pusulanmutka
17:20 Muhamäki
17:30 Kivijärvi Pölläkkä
17:35 Kallioperä Putukka