KESKIVIIKON AIKATAULU

3.6.2020 lähtien

Pölläkkä-Hanhivirta/lossi-Enonkoski-Karhilantie-Juvola-Oravi-Mutala-Ahvensalmi/koulu-
Tappuvirran lossi-Pyylinsaari-Ihamaniemi

8:20 LÄHTÖ
9:00 VIHTARI- Pirteä Pässi
9:10 VIHTARIN RIVITALO Veera
9:30 METSÄSTYSMAJAN TH-PÖLLÄKKÄ
9:45 MUHAMÄKI TH
10:00 HANHIVIRRAN LOSSI
10:15 SIMANIN KULMA-HANHIVIRTA TH
10:30 ORAVI keskusta
10:45 MAKARASALON TH
10:50 VAAHTERAMÄEN TH
11:00 AHOLAN VANHA KAUPPA
11:20 MUHOLAN KYLÄTALO
11:30 MÄKI MUHOLA
11:35 JUVOLAN KOULU
11:45 HAUKINIEMI I
11:55 KONTTILANPOHJA
12:10 KAARTILA
12.30 JUVOLA (338)
12:45 HARJULAHDEN TH
13:00 ORAVI- meijerin ranta
13:15 ORAVI kaupan kohta ranta
13:45 MULTALAN TH
13:55 AHVENSALMEN KOULU
14:05 KYTÖVIRRAN TH
14:15 TAPPUVIRRAN LOSSI-Viljolahden puoli
14:30 VILJOLAHTI TOUKOLA KYLÄTALO
15:00 SÄYNETKOSKENTIE Ent.kauppa
15:20 PYYLINTIE 80 Maitolaituri
15:30 HALKOKAARRE TH
15:40 AITTOLAHTI TH
15:55 HYVÄSALMI P-ALUE
16:10 HAKONIEMI TH
16.20 ITÄRANTA Metsästysmaja
16:25 KYLÄTALO
16:30 PESOSEN PIHA
17:10 MUSTANIEMI TH
17:15 IHAMANIEMENTIE 264
17:25 PUSULANMUTKA
17:50 MUHAMÄEN TH
18:10 PÖLLÄKÄN VANHA KAUPPA
18:20 KALLIOPERÄ PUTUKKA----SOITA
18:45 KORPIVAARAN TH
19:00 KOTONA