KESKIVIIKON AIKATAULU

11.11.2020 lähtien

Pölläkkä-Hanhivirta/lossi-Enonkoski-Karhilantie-Haukiniemi-Juvola-Oravi-Laasolantie-Enonkoski-Pölläkkä

8:00 LÄHTÖ

8:35 SARVIKUMMUNTIE 60

9:00 VIHTARI- Pirteä Pässi-SOITA

9:00 VIHTARIN RIVITALO Veera

9:30 MUHAMÄKI TH

10:00 HANHIVIRRAN LOSSI

10:15 SIMANIN KULMA-HANHIVIRTA TH

10:30 ENONKOSKI keskusta

10:50 MAKARASALON TH

11:00 VAAHTERAMÄEN TH

11:15 AHOLAN VANHA KAUPPA

11:40 MUHOLAN KYLÄTALO

12:10 HAUKINIEMI

12:15 SUOTAUKSEN TH

12:40 HARJULAHDEN TH

12:50 ORAVI- meijerin ranta

13:20 ORAVI- Hotellin th

13:40 SORSASALON TH

13:50 LAASOLANTIE 941

14:00 HARJUNIEMEN TH

14:10 LAASOLANTIE 776

14:20 JURVALANMAAN TH

14:25 PAHKAMÄEN TH

14:50 TYÖVÄENTALON PIHA

15:10 ENONKOSKI-MAITOLAITURIN PIHA