KESKIVIIKON AIKATAULU

09.06.2021 lähtien

Pölläkkä-Hanhivirta/lossi-Enonkoski-Karhilantie-Ahvensalmi/koulu- Tappuvirranlossi-Pyylinsaari-Pölläkkä

8:25 SARVIKUMMUNTIE 60

8:45 VIHTARI PIRTEÄ PÄSSI

                          9:00 VIHTARIN RIVITALO Veera

9:20 MUHAMÄKI TH

9:45 HANHIVIRRAN LOSSI I

9:50 HANHIVIRRAN LOSSI II

10:00 SIMANIN KULMA

10:10 ENONKOSKI

10:25 VUORIKOSKEN TH 197

10:45 SIMANILA/VUORIKOSKEN TH

10:50 HERNEMÄKI I

10:55 HERNEMÄKI II

11:10 KATIN PYSÄKKI

11:20 ENTINEN KAUPPA

11:20 KARVILAN ENT. KAUPPA

11:30 MUHOLA I

11:35 MUHOLA II

11:45 KELKANMÄEN TH

11:50 LEHTOLAN TH

12:10 HAUKINIEMI I

12:20 HAUKINIEMI II

12:35 JUVOLA 338

12:45 HARJULAHDEN TH

13:00 ORAVI- VANHA LAIVALAITURI

13:15 ORAVI- Hotellin th

13:25 MULTALAN TH

13:40 AHVENSALMEN KOULU TH

14:00 TAPPUVIRRAN LOSSI- VILJOLAHDEN PUOLI

14:15 VILJOLAHTI- TOUKOLA

14:40 SÄYNETKOSKEN ENT. KAUPPA

VAALUVIRTA-- SOITA 040-5163325

15:00 PYYLINTIE 80 Maitokoppi

15:10 HALKOKAARRE TH

15:20 AITTOLAHTI

15:30 HYVÄSALMI P-ALUE

15:50 HAKONIEMI TH

16:00 ITÄRANTA

16:10 PESOSEN PIHA

16:20 MUSTANIEMI

16:35 IHAMANIEMENTIE 264

16:45 PUSULANMUTKA

17:00 MUHAMÄKI

17:20 PÖLLÄKKÄ

17:50 KORPIVAARA